Kalendarz Wydarzeń

pon wt śr czw pt sob nie
1
Artystyczne 16:30
Artystyczne
Mar 1@16:30 – 18:30
Artystyczne
Prowadząca: Anna Wojcieszek
2
Niania dla malucha 16:00
Niania dla malucha
Mar 2@16:00 – 20:00
Niania dla malucha
REGULAMIN tutaj możesz zapoznać się z regulaminem Niani dla Malucha
Taniec 16:00
Taniec
Mar 2@16:00 – 18:00
Taniec
Prowadzący: Dawid Tokarczyk
Manufaktura Niezwykłości 16:30
Manufaktura Niezwykłości
Mar 2@16:30 – 18:00
Manufaktura Niezwykłości
Warsztaty dla Dorosłych. Prowadząca: Joanna Sosnowska  
3
Kulinarne 15:30
Kulinarne
Mar 3@15:30 – 17:30
Kulinarne
Prowadząca: Elżbieta Pierzchała-Biliczak
13. DZIEŃ OSADNIKÓW ZIEMI SIANOWSKIEJ 16:00
Kreatywne 16:45
Kreatywne
Mar 3@16:45 – 18:45
Kreatywne
Prowadząca: Grażyna Myszko
4
5
KINO: Wall-e 16:00
KINO: Wall-e
Mar 5@16:00 – 17:30
KINO: Wall-e
Gatunek: Animowawny Czas trwania: 95 min Rok produkcji: 2014 Od ilu lat: od 4 lat
6
Gitara 15:00
Gitara
Mar 6@15:00 – 18:00
Gitara
Prowadzący: Tomasz Kurowski
Kulinarne 15:30
Kulinarne
Mar 6@15:30 – 17:30
Kulinarne
Prowadząca: Elżbieta Pierzchała-Biliczak
Warsztaty teatralne 17:00
Warsztaty teatralne
Mar 6@17:00 – 19:00
Warsztaty teatralne
Prowadząca: Elżbieta Malczewska-Giemza
7
Keyboard 17:00
Keyboard
Mar 7@17:00 – 19:00
Keyboard
Prowadzący: Sławomir Drywa
Warsztaty teatralne 17:00
Warsztaty teatralne
Mar 7@17:00 – 19:00
Warsztaty teatralne
Prowadząca: Elżbieta Malczewska-Giemza
8
Artystyczne 16:30
Artystyczne
Mar 8@16:30 – 18:30
Artystyczne
Prowadząca: Anna Wojcieszek
DZIEŃ KOBIET W KINIE ZORZA 17:00
KINO: Pamiętnik 18:00
KINO: Pamiętnik
Mar 8@18:00 – 20:00
KINO: Pamiętnik
DZIEŃ KOBIET W KINIE ZORZA Gatunek: Melodramat Czas trwania: 123 min Rok produkcji: 2004 Od ilu lat: od 15 lat
9
Niania dla malucha 16:00
Niania dla malucha
Mar 9@16:00 – 20:00
Niania dla malucha
REGULAMIN tutaj możesz zapoznać się z regulaminem Niani dla Malucha
Taniec 16:00
Taniec
Mar 9@16:00 – 18:00
Taniec
Prowadzący: Dawid Tokarczyk
Manufaktura Niezwykłości 16:30
Manufaktura Niezwykłości
Mar 9@16:30 – 18:00
Manufaktura Niezwykłości
Warsztaty dla Dorosłych. Prowadząca: Joanna Sosnowska  
WERNISAŻ PRAC MALARSKICH MARII IDZIAK 17:00
10
Wokal 14:00
Wokal
Mar 10@14:00 – 18:00
Wokal
Prowadząca: Małgorzata Orłowska
Kulinarne 15:30
Kulinarne
Mar 10@15:30 – 17:30
Kulinarne
Prowadząca: Elżbieta Pierzchała-Biliczak
Kreatywne 16:45
Kreatywne
Mar 10@16:45 – 18:45
Kreatywne
Prowadząca: Grażyna Myszko
KINO: Hotel 18:30
KINO: Hotel
Mar 10@18:30 – 20:30
KINO: Hotel
SIANOWSKI KLUB FILMOWY Gatunek: Dramat Czas trwania: 97 min Rok produkcji: 2013 Od ilu lat: od 15 lat
11
KINO DLA KOBIET: Bridget Jones 3 18:00
KINO DLA KOBIET: Bridget Jones 3
Mar 11@18:00 – 19:15
KINO DLA KOBIET: Bridget Jones 3
Gatunek: Komedia romantyczna Czas trwania: 122 min Rok produkcji: 2016 Od ilu lat: od 15 lat
12
KINO: Bociany 16:00
KINO: Bociany
Mar 12@16:00 – 17:30
KINO: Bociany
Gatunek: Animowany Czas trwania: 83 min Rok produkcji: 2016 Od ilu lat: od 3 lat
13
Gitara 15:00
Gitara
Mar 13@15:00 – 18:00
Gitara
Prowadzący: Tomasz Kurowski
Kulinarne 15:30
Kulinarne
Mar 13@15:30 – 17:30
Kulinarne
Prowadząca: Elżbieta Pierzchała-Biliczak
Warsztaty teatralne 17:00
Warsztaty teatralne
Mar 13@17:00 – 19:00
Warsztaty teatralne
Prowadząca: Elżbieta Malczewska-Giemza
14
Keyboard 17:00
Keyboard
Mar 14@17:00 – 19:00
Keyboard
Prowadzący: Sławomir Drywa
Warsztaty teatralne 17:00
Warsztaty teatralne
Mar 14@17:00 – 19:00
Warsztaty teatralne
Prowadząca: Elżbieta Malczewska-Giemza
15
Artystyczne 16:30
Artystyczne
Mar 15@16:30 – 18:30
Artystyczne
Prowadząca: Anna Wojcieszek
16
Niania dla malucha 16:00
Niania dla malucha
Mar 16@16:00 – 20:00
Niania dla malucha
REGULAMIN tutaj możesz zapoznać się z regulaminem Niani dla Malucha
Taniec 16:00
Taniec
Mar 16@16:00 – 18:00
Taniec
Prowadzący: Dawid Tokarczyk
Manufaktura Niezwykłości 16:30
Manufaktura Niezwykłości
Mar 16@16:30 – 18:00
Manufaktura Niezwykłości
Warsztaty dla Dorosłych. Prowadząca: Joanna Sosnowska  
17
Wokal 14:00
Wokal
Mar 17@14:00 – 18:00
Wokal
Prowadząca: Małgorzata Orłowska
Kulinarne 15:30
Kulinarne
Mar 17@15:30 – 17:30
Kulinarne
Prowadząca: Elżbieta Pierzchała-Biliczak
Kreatywne 16:45
Kreatywne
Mar 17@16:45 – 18:45
Kreatywne
Prowadząca: Grażyna Myszko
18
19
KINO: Dawno temu w trawie 16:00
KINO: Dawno temu w trawie
Mar 19@16:00 – 17:00
KINO: Dawno temu w trawie
Gatunek: Animowany Czas trwania: 91 min Rok produkcji: 2014 Od ilu lat:od 4 lat
20
Gitara 15:00
Gitara
Mar 20@15:00 – 18:00
Gitara
Prowadzący: Tomasz Kurowski
Kulinarne 15:30
Kulinarne
Mar 20@15:30 – 17:30
Kulinarne
Prowadząca: Elżbieta Pierzchała-Biliczak
Warsztaty teatralne 17:00
Warsztaty teatralne
Mar 20@17:00 – 19:00
Warsztaty teatralne
Prowadząca: Elżbieta Malczewska-Giemza
21
Keyboard 17:00
Keyboard
Mar 21@17:00 – 19:00
Keyboard
Prowadzący: Sławomir Drywa
Warsztaty teatralne 17:00
Warsztaty teatralne
Mar 21@17:00 – 19:00
Warsztaty teatralne
Prowadząca: Elżbieta Malczewska-Giemza
22
Artystyczne 16:30
Artystyczne
Mar 22@16:30 – 18:30
Artystyczne
Prowadząca: Anna Wojcieszek
23
Niania dla malucha 16:00
Niania dla malucha
Mar 23@16:00 – 20:00
Niania dla malucha
REGULAMIN tutaj możesz zapoznać się z regulaminem Niani dla Malucha
Taniec 16:00
Taniec
Mar 23@16:00 – 18:00
Taniec
Prowadzący: Dawid Tokarczyk
Manufaktura Niezwykłości 16:30
Manufaktura Niezwykłości
Mar 23@16:30 – 18:00
Manufaktura Niezwykłości
Warsztaty dla Dorosłych. Prowadząca: Joanna Sosnowska  
24
Wokal 14:00
Wokal
Mar 24@14:00 – 18:00
Wokal
Prowadząca: Małgorzata Orłowska
Kulinarne 15:30
Kulinarne
Mar 24@15:30 – 17:30
Kulinarne
Prowadząca: Elżbieta Pierzchała-Biliczak
KINO: Tajemnica Rajskiego Wzgórza 16:00
KINO: Tajemnica Rajskiego Wzgórza
Mar 24@16:00 – 17:00
KINO: Tajemnica Rajskiego Wzgórza
Gatunek: Przygodowy Czas trwania: 103 min Rok produkcji: 2009 Od ilu lat: od 7 lat
Kreatywne 16:45
Kreatywne
Mar 24@16:45 – 18:45
Kreatywne
Prowadząca: Grażyna Myszko
25
26
KINO: Trolle 16:00
KINO: Trolle
Mar 26@16:00 – 17:00
KINO: Trolle
Gatunek: Animowany Czas trwania: 93 min Rok produkcji: 2016 Od ilu lat: bez ograniczeń KINÓWKI.pl
27
Gitara 15:00
Gitara
Mar 27@15:00 – 18:00
Gitara
Prowadzący: Tomasz Kurowski
Kulinarne 15:30
Kulinarne
Mar 27@15:30 – 17:30
Kulinarne
Prowadząca: Elżbieta Pierzchała-Biliczak
Warsztaty teatralne 17:00
Warsztaty teatralne
Mar 27@17:00 – 19:00
Warsztaty teatralne
Prowadząca: Elżbieta Malczewska-Giemza
Spektakl Sianowskiej Akademii Seniora 18:00
28
Keyboard 17:00
Keyboard
Mar 28@17:00 – 19:00
Keyboard
Prowadzący: Sławomir Drywa
Warsztaty teatralne 17:00
Warsztaty teatralne
Mar 28@17:00 – 19:00
Warsztaty teatralne
Prowadząca: Elżbieta Malczewska-Giemza
29
Artystyczne 16:30
Artystyczne
Mar 29@16:30 – 18:30
Artystyczne
Prowadząca: Anna Wojcieszek
30
Niania dla malucha 16:00
Niania dla malucha
Mar 30@16:00 – 20:00
Niania dla malucha
REGULAMIN tutaj możesz zapoznać się z regulaminem Niani dla Malucha
Taniec 16:00
Taniec
Mar 30@16:00 – 18:00
Taniec
Prowadzący: Dawid Tokarczyk
Manufaktura Niezwykłości 16:30
Manufaktura Niezwykłości
Mar 30@16:30 – 18:00
Manufaktura Niezwykłości
Warsztaty dla Dorosłych. Prowadząca: Joanna Sosnowska  
31
Wokal 14:00
Wokal
Mar 31@14:00 – 18:00
Wokal
Prowadząca: Małgorzata Orłowska
Kulinarne 15:30
Kulinarne
Mar 31@15:30 – 17:30
Kulinarne
Prowadząca: Elżbieta Pierzchała-Biliczak
Kreatywne 16:45
Kreatywne
Mar 31@16:45 – 18:45
Kreatywne
Prowadząca: Grażyna Myszko

Facebook