Ferie w CK Sianów 2022

Akademia Młodych Talentów

Rekrutacja rusza od 17 stycznia do wyczerpania list.

Deklaracja do pobrania

obrazek

Konto do wpłat:

 • BS Sławno 49 9317 1012 2005 0050 9773 0001,  tytuł przelewu: imię i nazwisko dziecka, wybrane zajęcia. ( Na przykład: Jan Kowalski,  60zł, np. Warsztaty Mydlane.
 • REGULAMIN ZAJĘĆ WARSZTATOWYCH:

  1. Organizatorem zajęć warsztatowych jest Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów, Plac pod Lipami 9, 76-004 Sianów.
  2. Zajęcia warsztatowe odbywać się będą według ustalonego harmonogramu w ustalonych godzinach przekazanych do wiadomości rodziców.
  3. Wiek dzieci od 7 lat / uczęszczające do szkoły podstawowej. Nie obejmuje dzieci przedszkolnych.
  4. Jeden egzemplarz deklaracji uprawnia do zapisu na kilka  zajęć.
  5. Opłata  za zajęcia wynosi 25 zł Opłatę wnosimy na konto Centrum Kultury  i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów, numer konta, na który należy dokonać wpłaty: BS Sławno 49 9317 1012 2005 0050 9773 0001,  tytuł przelewu: imię i nazwisko dziecka, wybrane zajęcia. ( Na przykład: Jan Kowalski,  25zł, np. Warsztaty Mydlane.
  6. Opłata jest warunkiem wpisania dziecka na listę  kwalifikacyjną na zajęcia, a jej brak spowoduje skreślenie z zajęć. 
  7. Rezygnacje z zajęć należy zgłaszać wyłącznie mailowo: biuro@cksianow.pl lub pisemnie. Brak rezygnacji spowoduje naliczenie opłaty.

  Zapraszamy

  Jeżeli podoba Ci się ten artykuł możesz go udostepnić w sotial mediach

  Warto przeczytać

  Aktualności

  Warsztaty Teatralne

  Teatr jest jak walizka, która zabierasz w podróż. Nasz bagaż doświadczeń i emocji. Na warsztatach u Pani Elżbiety Malczewskiej- – Giemza te emocje nazywamy, pokazujemy,

  Read More »
  Aktualności

  Daniel Kocuj – rowerowa przygoda

  27 września 2022 roku w sianowskiej bibliotece odbyło się spotkanie z autorem, podróżnikiem Danielem Kocujem. Autor pełen wrażeń i emocji zaprezentował opowieść, jakiej jeszcze nie

  Read More »
  Aktualności

  Mistrzowie pięknego czytania

  23 września 2022 roku w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy i Miasta Sianów odbył się Gminny Konkurs pn. „Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania- Czytamy Mickiewicza”.

  Read More »
  Aktualności - TOP

  Rusza 2 grupa WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH

  Uwielbiamy takie informacje…. Na waszą prośbę i ogromne zainteresowanie zajęciami plastycznymi dla najmłodszych otwieramy 2 grupę warsztatową, którą będzie prowadziła Ania Piotrowska- Gurdak. Bardzo prosimy

  Read More »
  Aktualności

  Stwórz film o tematyce „Wolność”

  Odważ się i stwórz film nawiązujący do tegorocznego hasła przewodniego „Wolność”. Motywacja? Do wygrania jedną z nagród z puli 6000 zł a także wyjątkowa statuetka

  Read More »
  Skip to content